Uniwersytet Szczeciński w kobietach a Zachodniopomorski Uniwersytet

Technologiczny w Szczecinie w mężczyznach

Akademickimi Mistrzami Województwa Zachodniopomorskiego w pływaniu.

BRAWO !!!

Szczegóły poniżej

 
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA  WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU                                     runda wiosenna 19.03.2019                                                                                   KOBIETY
 
                 
                 
                 
                 
                 
KONKURENCJA                  
                 
                 
100 m stylem dowolnym kobiet                  
                 
Lp. Imię i nazwisko zawodnika Uczelnia Czas Punkty  Miejsce                  
                 
1 HANNA BAKUNIAK US 1;06:59 13 I                  
2 MONIKA KLIMASZEWSKA ZUT 1;07:51 11 II                  
3 MAGDALENA PIEKARSKA US 1;08:39 10 III                  
4 KAROLINA GOLUS AM 1;12:65 9 IV                  
5 BOGNA JANKOWSKA PUM 1;15:78 8 V                  
6 MONIKA SZKOŁEK PUM 1;18:99 7 VI                  
100 m stylem klasycznym kobiet                  
                 
1 ANNA VAHLDIEK PUM 1;24:57 13 I                  
2 MICHALINA ZBROJEWSKA US 1;26:87 11 II                  
3 WIKTORIA JASKÓŁKA US 1;27:81 10 III                  
4 KINGA JASICZAK AM 1;28:93 9 IV                  
5 KARINA WOŹNIAK PUM 1;41:60 8 V                  
6 AGNIESZKA SKRZYPSKA ZUT 1;45:06 7 VI                  
100 m stylem grzbietowym kobiet                  
                 
1 AGNIESZKA PODLECKA ZUT 1;10:59 13 I                  
2 MAŁGORZATA OLEBA US 1;13:08 11 II                  
3 ALEKSANDRA BORTKIEWICZ US 1;14:57 10 III                  
50 m stylem motylkowym kobiet  
 
1 BARBARA KOLBOWICZ ZUT 0;31:43 13 I                  
2 MAŁGORZATA OLEBA US 0;32:66 11 II                  
3 WIKTORIA WAŁAJTYS AM 0;33:87 10 III                  
4 ALEKSANDRA BORTKIEWICZ US 0;34:03 9 IV                  
100 m stylem zmiennym kobiet  
1 BARBARA KOLBOWICZ ZUT 1;11:94 13 I
2 PATRYCJA SOSNOWSKA US 1;19:22 11 II
3 MICHALINA ZBROJEWSKA US 1;19:31 10 III
4 MONIKA KLIMASZEWSKA ZUT 1;21:47 9 IV
5 LIZAVETA RUSELIK AM 1;30:86 8 V
SZTAFETA  4 x 50 m st. dowolnym  kobiet
1 JANKOWSKA, SZKOŁEK, WOŹNIAK, VALDIEK PUM 2;11:16 26 I                  
                 
2 RUSELIK, GOLUS, JASICZAK, WAŁAJTYS AM 2;11:68 22 II                  
                 
3 SŁOMA, KONIECZNA, WEISS, SOSNOWSKA US 2;27:34 20 III                  
                 
4 ŁAŹNIOWSKA, KAPRAL, SKRZYPSKA, PODLECKA ZUT 2;32:05 18 IV                  
                 
                                   
                                   
                                   
SZTAFETA  4 x 50 m stylem zmiennym kobiet                  
                 
1 PIEKARSKA, JASKÓŁKA, BAKUNIAK, SŁOMA US 2;27:90 26 I                  
                 
                                   
                                 
 
AKADEMICKIE   MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W  PŁYWANIU                                       runda wiosenna 19.03.2019                                                                                    MEŻCZYŹNI
 
                 
                 
                 
                 
                 
KONKURENCJA                  
                 
100 m stylem dowolnym mężczyzn                  
                 
Lp. Imię i nazwisko zawodnika Uczelnia Czas/ min. Punkty  Miejsce                  
                 
1 JAKUB WIĘCKOWSKI ZUT 0;52:50 13 I                  
2 ANDREI LAHATSKI AM 0;58:30 11 II                  
3 PIOTR MUSZTAFAGA US 0;59:22 10 III                  
4 ŁUKASZ KOWALCZYK ZUT 0;59:67 9 IV                  
5 ADAM WOJCIESZONEK US 1;02:59 8 V                  
6 KRYSTIAN MITAK AM 1;03:16 7 VI                  
7 ARTUR KOSARZYCKI PUM 1;11:36 6 VII                  
100 m stylem klasycznym  mężczyzn                  
                 
1 KONRAD RÓJ US 1;07:31 13 I                  
2 JAKUB KASZYCA ZUT 1;13:18 11 II                  
3 TYBERIUSZ FRYMUS ZUT 1;18:46 10 III                  
4 OLEH PONOMOROV AM 1;19:37 9 IV                  
5 WIESŁAW SADŁEK AM 1;25:08 8 V                  
6 ADAM WOJCIESZONEK US 1;26:17 7 VI                  
7 DOMINIK FIDOROWICZ PUM 1;39:62 6 VII                  
100 m stylem grzbietowym  mężczyzn                  
                 
1 DAWID GRYZ US 1;03:30 13 I                  
2 GRZEGORZ GÓRSKI US 1;04:94 11 II                  
3 ILLIA PARPENIUK AM 1;10:65 10 III                  
4 ALBERT ROSIAK ZUT 1;14:43 9 IV                  
5 PAWEŁ KOMPENDA ZUT 1;15:94 8 V                  
6 TOMASZ NIEMIEC AM 1;30:62 7 VI                  
50 m stylem motylkowym  mężczyzn                  
                 
1 KRZYSZTOF MIKULSKI PUM 0;26:03 13 I                  
2 JAKUB WIĘCKOWSKI ZUT 0;26:79 11 II                  
3 DAWID ZIELIŃSKI AM 0;27:20 10 III                  
4 KONRAD MAGDZIARZ US 0;27:80 9 IV                  
5 PIOTR MUSZTAFAGA US 0;29:38 8 V                  
6 ALBERT ROSIAK ZUT 0;30:39 7 VI                  
7 JAKUB WYRWIŃSKI PUM 0;37:16 6 VII                  
100 m stylem zmiennym  mężczyzn                  
                 
1 CEZARY KĘPA AM 1;04:87 13 I                  
2 MARCIN GÓRSKI US 1;05:25 11 II                  
3 ŁUKASZ KOWALCZYK ZUT 1;09:03 10 III                  
4 KACPER SAWA ZUT 1;11:50 9 IV                  
5 ARTUR FALKOWSKI US 1;21:91 8 V                  
SZTAFETA  4 x 50 m st. dowolnym  mężczyzn                  
                 
1 LAHATSKI, MITAK, KĘPA, ZIELIŃSKI AM 1;42:39 26 I                  
                 
2 FRYMUS, MUZYCZUK, KASZYCA, GRANDA ZUT 1;47:22 22 II                  
                 
3 MAGDZIARZ, PAWLUK, FALKOWSKI, CIEPLIŃSKI US 1;59:26 20 III                  
                 
4 KOSARZYCKI, WYRWIŃSKI, FIDOROWICZ, MIKULSKI PUM 2;05:34 18 IV                  
                 
5 STASIUK, BUDNIK, AUGUST, SZYMON ZUT 2;14:93 0 PK                  
                 
SZTAFETA  4 x 50 m st. zmiennym  mężczyzn                  
                 
1 GÓRSKI G., RÓJ, GRYZ, GÓRSKI M. US 1;56:30 26 I                  
                 
2 PARFENIUK, PONOMAROV, SADŁEK, NIEMIEC AM 2;10:39 22 II                  
                 
3 KOMPERDA, KIESTRZYN, STASIUK,BUDNIK ZUT 2;28:99 20 III                  
                 
 
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA  WOJEWÓDZTWA                                                    ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU   SEZON  2018 / 2019
                 
                 
                 
                 
                 
KOBIETY                  
UCZELNIA RUNDA JESIENNA RUNDA ZIMOWA RUNDA WIOSENNA KLASYFIKACJA KOŃCOWA                  
                 
PKT M-CE PKT M-CE PKT M-CE PUNKTY                  
US 159 I 158 I 152 I 469 I                  
                 
ZUT 132 II 100 II 84 II 316 II                  
                 
PUM 52 IV 81 III 62 III 195 III                  
                 
AM 71 III 37 IV 58 IV 166 IV                  
                 
MĘŻCZYŹNI                  
                 
                 
UCZELNIA RUNDA  JESIENNA RUNDA ZIMOWA RUNDA WIOSENNA KLASYFIKACJA KOŃCOWA                  
                 
PKT M-CE PKT M-CE PKT M-CE PUNKTY                  
US 97 II 126 II 144 I 367 III                  
                 
ZUT 95 III 146 I 139 II 380 I                  
PUM 69 IV 72 IV 49 IV 190 IV                  
                 
AM 141 I 105 III 123 III 369 II                  
                 

Wspieraja nas: