Poniżej wyniki z rozegranych w dniach 11-14 marca 2018r.

w Szpindlerowym Młynie Akademickich Mistrzostwach Województwa

Zachodniopomorskiego w narciarstwie alpejskim i snowboardzie

 

PROTOKÓŁ KLASYFIKACJI

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA W NARCIARSTWIE I SNOWBOARDZIE

SZPINDLEROWY MŁYN 11-14.03.2018 R.

 

 

 

 

 

 

NARCIARSTWO MĘŻCZYZN - SLALOM

 

 

 

 

 

 

NR ST.

UCZELNIA

 

IMIĘ I NAZWISKO

CZAS

MIEJSCE

2

ZUT

-

Damian Kaczorowski

1,1126

1

1

PUM

-

Mielnik Michał

1,1475

2

4

AM

-

Jdzi Blanc

1,2143

3

12

PUM

-

Rafał Kuzon

1,2500

4

8

PUM

-

Oskar Karbowniczek

1,2691

5

15

ZUT

-

Filip Czerniak

1,3167

6

11

ZUT

-

Wojciech Kozioł

1,3267

7

14

AM

-

Jakub Stasiak

1,3319

8

10

AM

-

Tamerlan Bohatov

1,3348

9

3

US

-

Dawid Skrzypczak

1,3386

10

16

PUM

-

Kusko Kamil

1,3693

11

13

US

-

Blank Janusz

1,4191

12

18

AM

-

Adrian Andrzejczak

1,4304

13

6

US

-

Axel Straus

1,4519

14

19

AM

-

Szymon Samolij

4,0606

15

5

ZUT

-

Jędrzej Zając

DYSKF.

 

7

AM

-

Mikołaj Steelman

DYSKF.

 

9

US

-

Krzywoń Michał

DYSKF.

 

17

US

-

Jakub Werra

DYSKF.

 

 

PROTOKÓŁ KLASYFIKACJI

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA W NARCIARSTWIE I SNOWBOARDZIE

SZPINDLEROWY MŁYN 11-14.03.2018 R.

 

 

 

 

 

 

NARCIARSTWO MĘŻCZYZN - KOMBINACJA

 

 

 

 

 

 

NR ST.

UCZELNIA

 

IMIĘ I NAZWISKO

CZAS

MIEJSCE

2

ZUT

-

Damian Kaczorowski

1,6664

1

1

PUM

-

Mielnik Michał

1,6871

2

4

AM

-

Jdzi Blanc

1,8014

3

8

PUM

-

Oskar Karbowniczek

2,2722

4

12

PUM

-

Rafał Kuzon

2,2762

5

15

ZUT

-

Filip Czerniak

2,3533

6

14

AM

-

Jakub Stasiak

2,3955

7

3

US

-

Dawid Skrzypczak

2,3982

8

10

AM

-

Tamerlan Bohatov

2,4027

9

11

ZUT

-

Wojciech Kozioł

2,4143

10

16

PUM

-

Kusko Kamil

2,4500

11

18

AM

-

Adrian Andrzejczak

2,5752

12

13

US

-

Blank Janusz

2,5813

13

6

US

-

Axel Straus

2,6003

14

19

AM

-

Szymon Samolij

7,416

15

5

ZUT

-

Jędrzej Zając

DYSKF.

 

7

AM

-

Mikołaj Steelman

DYSKF.

 

9

US

-

Krzywoń Michał

DYSKF.

 

17

US

-

Jakub Werra

DYSKF.

 

 

 

 

PROTOKÓŁ KLASYFIKACJI

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA W NARCIARSTWIE I SNOWBOARDZIE

SZPINDLEROWY MŁYN 11-14.03.2018 R.

 

 

 

 

 

 

NARCIARSTWO MĘŻCZYZN - SLALOM GIGANT

 

 

 

 

 

 

NR ST.

UCZELNIA

 

IMIĘ I NAZWISKO

CZAS

MIEJSCE

1

PUM

-

Mielnik Michał

0,5396

1

2

ZUT

-

Damian Kaczorowski

0,5538

2

4

AM

-

Jdzi Blanc

0,5871

3

5

ZUT

-

Jędrzej Zając

0,5994

4

8

PUM

-

Oskar Karbowniczek

1,0031

5

7

AM

-

Mikołaj Steelman

1,0166

6

12

PUM

-

Rafał Kuzon

1,0262

7

15

ZUT

-

Filip Czerniak

1,0366

8

3

US

-

Dawid Skrzypczak

1,0596

9

14

AM

-

Jakub Stasiak

1,0636

10

10

AM

-

Tamerlan Bohatov

1,0679

11

16

PUM

-

Kusko Kamil

1,0807

12

11

ZUT

-

Wojciech Kozioł

1,0876

13

18

AM

-

Adrian Andrzejczak

1,1448

14

6

US

-

Axel Straus

1,1484

15

13

US

-

Blank Janusz

1,1622

16

19

AM

-

Szymon Samolij

3,3554

17

9

US

-

Krzywoń Michał

DYSKF.

 

17

US

-

Jakub Werra

DYSKF.

 

 

 

PROTOKÓŁ KLASYFIKACJI

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA W NARCIARSTWIE I SNOWBOARDZIE

SZPINDLEROWY MŁYN 11-14.03.2018 R.

 

 

 

 

 

 

NARCIARSTWO MĘŻCZYZN - SNOWBOARD

 

 

 

 

 

 

NR ST.

UCZELNIA

 

IMIĘ I NAZWISKO

CZAS

MIEJSCE

3

US

-

Wera Jakub

1,2042

1

2

ZUT

-

Frączak Piotr

1,2158

2

6

US

-

Herman

1,3094

3

5

ZUT

-

Dawid Żmuda Trzebiatowski

1,3562

4

9

US

-

Krzywoń Jakub

1,3663

5

 

 

 

PROTOKÓŁ KLASYFIKACJI

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA W NARCIARSTWIE I SNOWBOARDZIE

SZPINDLEROWY MŁYN 11-14.03.2018 R.

 

 

 

 

 

 

NARCIARSTWO KOBIET - KOMBINACJA

 

 

 

 

 

 

NR ST.

UCZELNIA

 

IMIĘ I NAZWISKO

CZAS

MIEJSCE

4

PUM

-

Katarzyna Modlińska

2,2838

1

7

PUM

-

Ewa Ostrzycarz

2,3374

2

10

PUM

-

Dominika Koss

2,3650

3

9

US

-

Nikol Kuduk

2,4512

4

2

ZUT

-

Anna Szczepańska

2,4924

5

1

US

-

Joanna Piasecka

2,5843

6

6

US

-

Jadwiga Herba

2,6213

7

5

PWSZ

-

Agnieszka Połaniecka

2,6567

8

8

ZUT

-

Barbara Danieluk

2,7724

9

11

ZUT

-

Danuta Maciejewska

2,8178

10

3

PWSZ

-

Sabina Pietrzykowska

3,5397

11

 

 

PROTOKÓŁ KLASYFIKACJI

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA W NARCIARSTWIE I SNOWBOARDZIE

SZPINDLEROWY MŁYN 11-14.03.2018 R.

 

 

 

 

 

 

NARCIARSTWO KOBIET-SLALOM

 

 

 

 

 

 

NR ST.

UCZELNIA

 

IMIĘ I NAZWISKO

CZAS

MIEJSCE

4

PUM

-

Katarzyna Modlińska

1,0101

1

7

PUM

-

Ewa Ostrzycarz

1,0281

2

10

PUM

-

Dominika Koss

1,0321

3

9

US

-

Nikol Kuduk

1,0916

4

2

ZUT

-

Anna Szczepańska

1,1077

5

6

US

-

Jadwiga Herba

1,1095

6

1

US

-

Joanna Piasecka

1,1652

7

5

PWSZ

-

Agnieszka Połaniecka

1,1723

8

8

ZUT

-

Barbara Danieluk

1,2058

9

11

ZUT

-

Danuta Maciejewska

1,2924

10

3

PWSZ

-

Sabina Pietrzykowska

1,4249

11

 

 

PROTOKÓŁ KLASYFIKACJI

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA W NARCIARSTWIE I SNOWBOARDZIE

SZPINDLEROWY MŁYN 11-14.03.2018 R.

 

 

 

 

 

 

NARCIARSTWO KOBIET-SLALOM GIGANT

 

 

 

 

 

 

NR ST.

UCZELNIA

 

IMIĘ I NAZWISKO

CZAS

MIEJSCE

4

PUM

-

Katarzyna Modlińska

1,2737

1

7

PUM

-

Ewa Ostrzycarz

1,3093

2

10

PUM

-

Dominika Koss

1,3329

3

9

US

-

Nikol Kuduk

1,3596

4

2

ZUT

-

Anna Szczepańska

1,3847

5

1

US

-

Joanna Piasecka

1,4191

6

5

PWSZ

-

Agnieszka Połaniecka

1,4844

7

6

US

-

Jadwiga Herba

1,5118

8

11

ZUT

-

Danuta Maciejewska

1,5254

9

8

ZUT

-

Barbara Danieluk

1,5666

10

3

PWSZ

-

Sabina Pietrzykowska

2,1148

11

 

 

PROTOKÓŁ KLASYFIKACJI KOŃCOWEJ

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA W NARCIARSTWIE I SNOWBOARDZIE

SZPINDLEROWY MŁYN 11-14.03.2018 R.

 

 

 

 

 

 

KOBIET

 

 

I miejsce - Pomorski Uniwersytet Medyczny

II miejsce - Uniwersytet Szczeciński

III miejsce - Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny

IV miejsce - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Koszalin

 

 

 

 

 

 

 

PROTOKÓŁ KLASYFIKACJI KOŃCOWEJ

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA W NARCIARSTWIE I SNOWBOARDZIE

SZPINDLEROWY MŁYN 11-14.03.2018 R.

 

 

 

 

 

 

MĘŻCZYZN

 

 

I miejsce - Pomorski Uniwersytet Medyczny

II miejsce - Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny

III miejsce - Akademia Morska

IV miejsce - Uniwersytet Szczeciński