W sobotę 18 listopada 2017r. w Galerii Handlowej KASKADA już po raz dwudziesty 

odbywały się Mistrzostwa Szczecina w wioslarstwie halowym. W rywalizacji brali udział w kategorii dziewcząt i chłopców:

Uczniowie Szkół Podstawowych 

Uczniowie Szkół Gimnazjalnych

Uczniowie Szkół Ponadgimnazjalnych

Studenci w kategorii kobiet i mężczyzn

Studenci waga lekka w kategorii kobiet i mężczyzn

Studenci - sztafety

Bieg otwarty kobiet i mężczyzn

W tym roku w klasyfikacji koncowej w kategorii studenci - najlepsi okazali się marynarze z Akademii Morskiej w Szczecinie

II miejsce Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny

III miejsce Uniwersytet Szczeciński

IV miejsce Pomorski Uniwersytet Medyczny

Komunikat końcowy w załączniku

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY

XX AKADEMICKICH MISTRZOSTW SZCZECINA

W WIOŚLARSTWIE HALOWYM

Szczecin 18 listopada 2017r.

 

Studentki – kat. OPEN – 1000m

 

  1. Kaczorek Klaudia ZUT 3:27,3

  2. Gałuszka Hanna ZUT 3:42,2

  3. Piasecka Żaneta US 3:42,4

  4. Woźniak Karolina AM 3:48,2

  5. Sarzyńska Agnieszka US 3:54,5

  6. Radka Paulina AM 4:17,2

 

Studenci – kat. OPEN – 1000m

 

  1. Duda Łukasz PUM 3:01,1

  2. Gardziejewski Szymon AM 3:02,4

  3. Staszak Rafał PUM 3:03,5

  4. Zagórski Tomasz ZUT 3:06,8

  5. Sobanda Michał AM 3:07,8

  6. Feszczuk Cezary US 3:11,0

  7. Kacperski Robert US 3:22,6

 

Studentki – kat. lekka – 1000m

 

  1. Filipzik Małgorzata AM 4:04,4

  2. Okoń Kinga AM 4:21,2

  3. Rybczyńska Justyna US 4:31,3

  4. Pawlik Anastazja US 4:36,4

  5. Glinkowska Anna ZUT 4:42,0

  6. Andrzejuk Kamila ZUT 4:43,0

 

Studenci – kat. lekka – 1000m

 

  1. Grodecki Fryderyk AM 3:13,3

  2. Florczak Aleksander AM 3:14,7

  3. Biernacki Remigiusz US 3:20,6

  4. Mazaraki Karol ZUT 3:23,6

  5. Właśniewski Adrian US 3:39,5

  6. Cieślak Jakub ZUT 3:45,5


Sztafety (4x500)

 

  1. Pomorski Uniwersytet Medyczny

    (Staszak Rafał, Mostek Marta, Szemińska Julia, Karolak Igor)

    6:42,4

  2. Akademia Morska

    (Filipzik Małgorzata, Woźniak Karolina, Gardziejewski Szymon, Grodecki Fryderyk)

    6:48,6

  3. Uniwersytet Szczeciński

    (Biernacki Wiktor, Biernacki Remigiusz, Sarzyńska Agnieszka, Łochińska Agnieszka) 6:53,4

  4. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny

    (Marańska Weronika, Wróbel Natalia, Mazaraki Karol, Glubiak Patryk)

    7:01,5

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

I miejsce AKADEMIA MORSKA w Szczecinie

 

II miejsce ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY w Szczecinie

 

III miejsce UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI

 

 

IV miejsce POMORSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

XX Mistrzostwa Szczecina na ergometrze wioślarskim

18.11.2017


Szkoły podstawowe – dziewczyny – 500m

  1. Miłoś Katarzyna SP 42 2:03,4

  2. Balewicz Hania SP 14 2:09,3

  3. Zarębska Ania SP 47 2:16,3


Szkoły podstawowe – chłopcy – 500m

  1. Kozij Mikołaj SP 56 1:42,7

  2. Niemiec Bartek SP 14 1:46,2

  3. Paczkowski Leszek SP 47 1:49,8

  4. Michalski Bartosz SP 42 1:56,8

  5. Błonka Joachim SP 1 2:00,5

  6. Drobnikowski Igor SP 14 2:05,1

  7. Hopa Dawid SP 42 2:13,2

  8. Jabłoński Kacper SP 16 2:13,5

  9. Cichewicz Maciej SP 16 2:27,9


Gimnazja – dziewczyny – 500m

  1. Kukier Julia G 11 1:40,0

  2. Walkowiak Gabriela G 14 1:49,8

  3. Winiarczyk Wiktoria G 34 1:52,6

  4. Kościelecka Ola G 34 1:56,8

  5. Wolańska Nicola G 43 1:58,2

  6. Smolińska Zuzanna G 12 2:00,6

  7. Nogaj Wiktoria G 11 2:01,7

Gimnazja – chłopcy – 500m

  1. Frydryszewski Mateusz G 12 1:31,7

  2. Groskopf Nikodem G 12 1:34,6

  3. Smutek Jakub G 10 1:36,1

  4. Kmera Kacper G 43 1:38,4

  5. Chojnacki Kamil G 34 1:39,6


LO – dziewczyny – 500m

  1. Prusik Kinga LO 10 1:46,5

  2. Duda Katarzyna LO 2 1:49,4

  3. Błach Julia LO 6 1:52,0

  4. Józkowska Joanna LO 6 1:55,6

  5. Kula Wiktoria LO 13 1:56,0


LO – chłopcy – 500m

  1. Lubkowski Tomasz LO 2 1:26,8

  2. Kowalczyk Jakub LO 1 1:28,4

  3. Miltyk Leszek LO 1 1:30,4

  4. Stramowski Remigiusz LO 6 1:32,2

  5. Podolski Dorian LO 6 1:34,4

  6. Wyrzykowski Mikołaj LO 1 1:35,3

  7. Wronowski Kacper LO Kat 1:36,7

  8. Mogielski Szymon LO 2 1:39,8

  9. Wilk Krzysztof LO Kat 1:47,5

  10. Matecki Adrian LO Kat 1:50,8


OPEN – kobiety – 500m

  1. Szymańska Magdalena 1:44,0

  2. Kamińska Paulina 1:52,0

  3. Kwiatkowska Karolina 1:55,1

  4. Kurth Karoline 2:01,5

  5. Marciniak Katarzyna 2:09,1

  6. Komorowska Agnieszka 2:35,9


OPEN – mężczyźni – 500m

 

  1. Sobanda Michał 1:26,1

  2. Stański Eryk 1:31,6

  3. Ziarnek Patryk 1:44,5