W dnia 12 - 15 marca 2017r. w Szpindlerowym Młynie rozgrywane były Akademickie

Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w narciarstwie alpejskim i snowboardzie.

Mistrzami Województwa Zachodniopomorskiego w kategorii kobiet i mężczyzn okazali się studenci

Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA

WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM

SZPINDLEROWY MŁYN 12 – 15 marca 2017r.

 

 

 

SLALOM KOBIET

 

  1. Modlińska Katarzyna PUM

  2. Bukała Julia ZUT

  3. Koss Dominika PUM

  4. Ostrycharz Ewa PUM

  5. Szczepańska Anna ZUT

  6. Maciejewska Danuta ZUT

 

Nowicka Klaudia DNF

Banio Adrianna DSQ

Świąder Klaudia DSQ

Adamska Monika DSQ

Peters Dagmara DSQ

 

 

 

SLALOM GIGANT KOBIET

 

  1. Modlińska Katarzyna PUM

  2. Ostrycharz Ewa PUM

  3. Koss Dominika PUM

  4. Bukała Julia ZUT

  5. Banio Adrianna US

  6. Szczepańska Anna ZUT

  7. Maciejewska Danuta ZUT

  8. Adamska Monika PUM

  9. Nowicka Klaudia US

 

Peters Dagmara DNS

Świąder Klaudia DSQ

 

KOMBINACJA ALPEJSKA KOBIET

 

  1. Modlińska Katarzyna PUM

  2. Bukała Julia ZUT

  3. Koss Dominika PUM

  4. Ostrycharz Ewa PUM

  5. Szczepańska Anna ZUT

  6. Maciejewska Danuta ZUT

 

 

SLALOM MĘŻCZYZN

 

  1. Kaczorowski Damian ZUT

  2. Iwaniura Grzegorz ZUT

  3. Wesołowski Aleksander PUM

  4. Weber Maciej AM

  5. Kuzon Rafał PUM

  6. Stelmakh Mikołaj PUM

  7. Kosko Kamil PUM

  8. Czekała Jakub AM

  9. Stasiak Jakub AM

10. Wilk Bartłomiej AM

11. Blank Janusz US

12. Idziok Mikołaj PUM

13. Mielnik Michał PUM

14. Werra Jakub US

15. Andrzejczak Adrian AM

16. Miskiewicz Rafał ZUT

17. Czarniak Filip ZUT

 

 

Kozioł Wojciech DNF

Nowak Borys DSQ

Szwed Paweł DSQ

Kasperek Kuba DSN

Zając Jędrzej DSN

 

SLALOM GIGANT MĘŻCZYZN

 

  1. Mielnik Michał PUM

  2. Kaczorowski Damian ZUT

  3. Szwed Paweł ZUT

  4. Wesołowski Aleksander PUM

  5. Weber Maciej AM

  6. Stelmakh Mikołaj PUM

  7. Kuzon Rafał PUM

  8. Wilk Bartłomiej AM

  9. Nowak Borys US

10.Czekała Jakub AM

11.Kozioł Wojciech ZUT

12.Kosko Kamil PUM

13.Blank Janusz US

14.Idziok Mikołaj PUM

15.Werra Jakub US

16.Andrzejczak Adrian AM

17.Miskiewicz Rafał ZUT

18.Stasiak Jakub AM

 

Czarniak Filip DNF

Iwaniura Grzegorz DNF

Zając Jędrzej DNS

Kasperek Kuba DNS

 

 

KOMBINACJA ALPEJSKA MĘŻCZYZN

 

  1. Kaczorowski Damian ZUT

  2. Wesołowski Aleksander PUM

  3. Weber Maciej AM

  4. Kuzon Rafał PUM

  5. Stalmakh Mikołaj PUM

  6. Mielnik Michał PUM

  7. Wilk Bartłomiej AM

  8. Czekała Jakub AM

  9. Kosko Kamil PUM

10. Blank Janusz US

11. Idziok Mikołaj PUM

 

Werra Jakub US

Andrzejczak Adrian AM

Miśkiewicz Rafał ZUT

Stasiak Jakub AM

 

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KOBIET

 

1. Pomorski Uniwersytet Medyczny 61pkt.

2. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny 37pkt.

3. Uniwersytet Szczeciński 9pkt.

 

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MĘŻCZYZN

 

1. Pomorski Uniwersytet Medyczny 136pkt

2. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny 125pkt.

3. Akademia Morska 75pkt.

4. Uniwersytet Szczeciński 38pkt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA

WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

W SNOWBOARDZIE

SZPINDLEROWY MŁYN 12 – 15 marca 2017r.

 

 

 

SNOWBOARD KOBIET

 

  1. Bukała Julia ZUT

 

SNOWBOARD MĘŻCZYZN

 

  1. Hawrot Filip ZUT

  2. Werra Jakub US

  3. Frączak Piotr ZUT

 

Wilk Bartłomiej DNF