Pływacy zakończyli dwie rundy Akademickich Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego -

rundę jesienną i rundę zimową. 

Wszystkim, którzy wzięli udział w Mistrzostwach gratulujemy dobrych wyników i miłej sportowej atmosfery.

BRAWO WY !!!

  AKADEMICKIE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU runda zimowa 13.12.2016 KOBIETY  
KONKURENCJA
100 m stylem dowolnym kobiet
Lp. Imię i nazwisko zawodnika Uczelnia Czas Punkty Miejsce
1 MONIKA KLIMASZEWSKA ZUT 1;06:43 13 I
2 MAGDA PIEKARSKA US 1;08:97 11 II
3 PAMELA HANUSZEWICZ ZUT 1;09:42 10 III
4 KLAUDIA WEISS US 1;14:94 9 IV
5 MONIKA SZKOŁEK PUM 1;15:40 8 V
6 KATARZYNA RADTKE PUM 1;15:47 7 VI
7 PAULINA IWANIUK AM 1;47:38 6 VII
100 m stylem klasycznym kobiet
1 ANNA MIKOŁAJCZAK PUM 1;29:34 13 I
2 PAMELA HANUSZEWICZ ZUT 1;35:40 11 II
3 AGNIESZKA STRZELCZYK US 1;39:87 10 III
4 JULIA BUKAŁA ZUT 1;42:11 9 IV
5 ALEKSANDRA BOROWCZAK AM 2;04:28 8 V
100 m stylem grzbietowym kobiet
1 ZUZANNA PRZASNEK ZUT 1;12:72 13 I
2 PAULINA ROSIAK US 1;13:62 11 II
3 MONIKA SZKOŁEK PUM 1;34:34 10 III
50 m stylem motylkowym kobiet
1 MICHALINA ZBROJEWSKA US 0;33:38 13 I
2 MARCELA KULIGOWSKA US 0;33:70 11 II
3 ANNA MIKOŁAJCZAK PUM 0;34:09 10 III
4 ZUZANNA PRZASNEK ZUT 0;35:48 9 IV
5 AGNIESZKA SKRZYPSKA ZUT 0;35:94 8 V
100 m stylem zmiennym kobiet
1 MARCELA KULIGOWSKA US 1;18:50 13 I
2 MONIKA KLIMASZEWSKA ZUT 1;18:53 11 II
3 PAULINA ROSIAK US 1;19:72 10 III
4 KATARZYNA RADTKE PUM 1;31:13 9 IV
5 AGNIESZKA SKRZYPSKA ZUT 1;34:39 8 V
SZTAFETA 4 x 50 m st. dowolnym kobiet
1 STRZELCZYK, WEISS, PIEKARSKA, ZBROJEWSKA US 2;17:03 26 I
2 GRAJNERT, FIDZIUKIEWICZ, SOCHA, TESKA ZUT 3;10:47 22 II
                 
                 
                 
                 
SZTAFETA 4 x 50 m stylem zmiennym kobiet
1 TESKA, FIDZIUKIEWICZ, BUKAŁA, GRAJNERT ZUT 3;35:16 26 I
                 
               
  AKADEMICKIE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU runda zimowa 13.12.2016 MEŻCZYŹNI  
KONKURENCJA
100 m stylem dowolnym mężczyzn
Lp. Imię i nazwisko zawodnika Uczelnia Czas/ min. Punkty Miejsce
1 WOJCIECH KOTOWSKI US 0;53:46 13 I
2 ADRIAN MUZYCZUK ZUT 0;56:96 11 II
3 PAWEŁ CHOJNOWSKI AM 0;58:91 10 III
4 ANDREJ LAHATSKI AM 0;59:36 9 IV
5 ŁUKASZ ROZMIAREK US 0;59:91 8 V
6 LUCJAN BALICKI ZUT 1;01:33 7 VI
7 MATEUSZ DERLETA PUM 1;17:79 6 VII
100 m stylem klasycznym mężczyzn
1 TYBERIUSZ FRYMUS ZUT 1;09:56 13 I
2 NAZAR KUCHANSKYI AM 1;11:57 11 II
3 KUBA KASZYCA ZUT 1;12:47 10 III
4 MACIEJ WEBER AM 1;13:10 9 IV
5 MICHAŁ DRACZYŃSKI PUM 1;27:37 8 V
6 PAWEŁ CIEPLIŃSKI US 1;44:56 7 VI
100 m stylem grzbietowym mężczyzn
1 MARCIN BORUCKI PUM 1;09:13 13 I
2 SZYMON DYMERSKI ZUT 1;15:19 11 II
3 KUBA KASZYCA ZUT 1;18:69 10 III
4 ZBIGNIEW SZOZDA AM 1;21:25 9 IV
5 ARTUR FALKOWSKI US 1;29:99 8 V
6 KRYSTIAN SWÓŁ AM 1;36:46 7 VI
50 m stylem motylkowym mężczyzn
1 WOJCIECH KOTOWSKI US 0;26:43 13 I
2 SZYMON DYMERSKI ZUT 0;28:75 11 II
3 PATRYK BURZYŃSKI AM 0;29:65 10 III
4 LUCJAN BALICKI ZUT 0;30:84 9 IV
5 DOMINIK FIDOROWICZ PUM 0;42:53 8 V
6 MATEUSZ HUMALA AM 0;44:38 7 VI
100 m stylem zmiennym mężczyzn
1 ADRIAN MUZYCZUK ZUT 1;06:19 13 I
2 FILIP WASILEWSKI US 1;08:46 11 II
3 TYBERIUSZ FRYMUS ZUT 1;13:81 10 III
4 NORBERT OWCZAREK AM 1;19:31 9 IV
                 
SZTAFETA 4 x 50 m st. dowolnym mężczyzn
1 WOJCIESZONEK, DERLETA, BORUCKI, DRACZYŃSKI PUM 1;56:50 26 I
2 PAWLUK, CIEPLIŃSKI, FALKOWSKI, MUSZTAFAGA US 1;59:91 22 II
3 OWCZAREK, HUMALA, SWÓŁ, WEBER AM 2;00:66 20 III
SZTAFETA 4 x 50 m st. zmiennym mężczyzn
1 CHOJNOWSKI, KUCHANSKYI, BURZYŃSKI, LACHATSKI AM 1;57:27 26 I
2 WASILEWSKI, ROZMIAREK, MUSZTAFAGA, PAWLUK US 2;12:70 22 II
3 PARADOWSKI, FIDOROWICZ, SOBIESZONEK, MALECHA PUM 2;29:47 20 III
  AKADEMICKIE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU SEZON 2016 / 2017
KOBIETY
UCZELNIA RUNDA JESIENNA RUNDA ZIMOWA RUNDA WIOSENNA KLASYFIKACJA KOŃCOWA
PKT M-CE PKT M-CE PKT M-CE PUNKTY
US 139 I 114 II      
ZUT 110 II 140 I      
PUM 48 III 57 III      
AM 36 IV 14 IV      
MĘŻCZYŹNI
UCZELNIA RUNDA JESIENNA RUNDA ZIMOWA RUNDA WIOSENNA KLASYFIKACJA KOŃCOWA
PKT M-CE PKT M-CE PKT M-CE PUNKTY
US 110 I 104 III      
ZUT 99 II 105 II      
PUM 77 III 81 IV      
AM 76 IV 127 I