Jak co roku w maju odbyły się Akademickie Mistrzostwa Szczecina w lekkoatletyce.

Na Stadionie Lekkoatletycznym przy ul. Litewskiej w Szczecinie rywalizowali studenci ze wszystkich szczecińskich uczelni.

Zacięta rywalizacja we wszystkich konkurencjach wyłoniła Mistrzów Szczecina w lekkoatletyce.

Szczegóły w załączniku

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY

AKADEMICKICH MISTRZOSTW SZCZECINA

W LEKKOATLETYCE

Szczecin 12 maja 2016r.

 

K O B I E T Y

 

Konkurencja: 100m

 

  1. Małas Maliwina 13,45 PUM

  2. Koczan Monika 14,37 US FINAŁ

  3. Dominiuk Monika 14,42 US

  4. ZgondekAlicja 15,45 US

 

5. Świątkowska Klaudia 15,63 US

6. Sudoł Zuzanna 15,94 US

7. Zawada Kinga 16,02 US

8. Poniatowska Małgorzata 16,61 ZUT

9. Pawłowska Alicja 17,02 US

10.Rumocka Natalia 18,14 US

 

Konkurencja: 400m

 

  1. Kaczmarek Paulina 69,25 US

  2. Widera Anna 76,86 US

  3. Poniatowska Małgorzata 82,58 ZUT

 

Konkurencja: 800m

 

  1. Romej Justyna 2.31,05 AM

  2. Starachowska Natalia 2.40,92 US

  3. Przewoźniak Beata Dorota 2.47,88 ZUT

  4. Kaczmarek Paulina 2.51,26 US

  5. Linder Barbara 3.29,40 AM

 

Konkurencja: Sztafeta 4 x 100m

 

  1. Koczan Monika 56,66 US

Podlaszczak Weronika US

Starachowska Natalia US

Wysocka Małgorzata US

 

Konkurencja: Skok w dal

 

  1. Sławińska Sonia 5,10 US

  2. Fabiańczyk Sylwia 4,42 AM

  3. Tkaczyk Marzena 3,88 AM

  4. Gromek Patrycja 3,47 US

  5. Jaworska Aleksandra 2,98 US

  6. Skrzypczyk Paulina 2,70 US

Łopyta Aleksandra NN US

 

Konkurencja: Rzut oszczepem

 

  1. Stelańska Aleksandra 33,63 ZUT

  2. Mądrowska Katarzyna 15,62 US

  3. Muszyńska Natalia 14,76 US

  4. Mielnik Iwona 6,61 US

 

Konkurencja: Pchnięcie kulą

 

  1. Widera Anna 8,72 US

  2. Wysocka Małgorzata 8,66 US

  3. Nickowska Joanna 8,06 US

  4. Szwaja Magdalena 6,75 US

  5. Iwanowska Dominika 6,65 US

  6. Politowska Natalia 6,26 US

  7. Widziak Magda 6,24 US

  8. Hryckowian Daria 6,17 US

  9. Paszyńska Izabela 5,31 US

 

M Ę Ż C Z Y Ź N I

 

Konkurencja: 100m

 

  1. Staśkiewicz Dominik 11,17 US

  2. Woźniak Krzysztof 11,73 US

  3. Literski Kamil 12,10 US FINAŁ

  4. Duwe Mikołaj 12,28 US

  5. Izdebski Karol 12,68

  6. Dutkowski Michał 12,73 US

  7. Odlanicki-Paczowski Paweł 13,01

  8. Oweka Michał 13,36 US

 

Mamot Mateusz 12,95 US

Kania Filip 13,06

Gordon Radosław 13,08 AM

Ostrowski Jakub 13,21

Kamiński Jakub 13,24

Bała Damian 13,30

Sawicki Tomasz 13,46 US

Owczarek Filip 13,55

Rusek Damian 13,77 US

Duciak Kamil 13,82

Małas Adam 13,90

Moś Michał 13,92

Kruk Paweł 13,95

Bochank Szymon 14,02

Krajcer Karol 14,48

Magrowski Krzysztof 14,52

Literski Arkadiusz 14,56

Fieweger Bartosz 14,65

Haczerow Kacper 15,40

Blinkiewicz Maksymilian 15,66

Kozłowski Patryk 15,95

 

Konkurencja: 400m

 

  1. Zachciał Adrian 51,58 ZUT

  2. Drzewiecki Marcin 54,97 US

  3. Bułatowicz Bartek 59,50 ZUT

  4. Gordon Radosław 66,99 AM

 

Konkurencja: 1500m

 

  1. Piwowarczyk Wojciech 4.28,08 US

  2. Klimkowski Szymon 4.33,05 ZUT

  3. Linder Daniel 4.50,57 AM

  4. Apiecionek Mateusz 4.51,24

  5. Weinar Wojciech 4.52,14 ZUT

  6. Gawron Patryk 5.06,79

  7. Kolański Sebastian 5.14,27 US

  8. Wasilewski Mateusz 5.22,84 ZUT

 

Konkurencja: Sztafeta 4 x 100m

 

  1. Dutkowski Michał 48,88 US

Duwe Mikołaj

Drzewiecki Marcin

Gierczak Patryk

 

  1. Fieweger Bartosz 53,33 US

Bochnak Szymon

Gawron Patryk

Budzisz Jarosław

 

Konkurencja: Skok w dal

 

  1. Wojtas Sebastian 6.00 US

  2. Siewielec Łukasz 5,85 US

  3. Andrusiów Szymon 5,52 AM

 

Konkurencja: Rzut oszczepem:

 

  1. Saków Mateusz 43,83 ZUT

  2. Tuchowski Wojciech 41,96 ZUT

  3. Wojtas Sebastian 32,25 US

  4. Linder Daniel 27,25 AM

  5. Sawicki Tomasz 26,59 US

  6. Godzieliński Grzegorz 24,96 ZUT

  7. Gierczak Patryk 23,43 US

 

Konkurencja: Pchnięcie kulą

 

  1. Saków Mateusz 13,90 ZUT

  2. Tuchowski Wojciech 11,50 ZUT

  3. Lewandowski Maciej 10,37 US

  4. Foltyński Oskar 10,20 ZUT

  5. Gorzeliński Grzegorz 10,15 ZUT

  6. Buda Jarosław 9,81 US

  7. Pluta Piotr 9,37 US

  8. Nedziusiak Kamil 8,45 US

  9. Kowalski Paweł 8.28 US

  10. Kowalonek Maciej 8,27 US

  11. Stabryła Karol 8,16 US

  12. Skuczyński Piotr 7,93 US

  13. Urbanowicz Szymon 7,86 US

  14. Świderski Adrian 7,66 US

  15. Rojek Bartłomiej 7,60 US

  16. Rząd Bartłomiej 6,95 US

  17. Zamięcki Krystian 6,90 US

  18. Nebratenko Sylwester 6,72 US

  19. Kmieciak Krystian 6,57 US

  20. Szynalski Paweł 6,27 US

  21. Kowalski Krzysztof 5,47 US

 

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

 

I miejsce

UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI

 

II miejsce

ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY

 

III miejsce

AKADEMIA MORSKA W SZCZECINIE

 

IV miejsce

POMORSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY