W dniach 06 - 09 marca 2016r. odbyły się Akademickie Mistrzostwa

Województwa Zachodniopomorskiego w narciarstwie alpejskim i snowboardzie

w Szpindlerowym Młynie (Czechy)

Szczegóły poniżej.

 

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA

WOJEWÓDZTWA  ZACHODNIOPOMORSKIEGO

W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM

SZPINDLEROWY MŁYN  06 – 09 marca 2016r.

 

SLALOM KOBIET

 

  1. Orszulik Katarzyna             US
  2. Wiązowata Roma                       US
  3. Modlińska Katrzyna             PUM
  4. Śmierzchalska Iga              ZUT
  5. Bukała Julia                       ZUT
  6. Pańczuk Karolina                        AM
  7. Olejnik Karolina                 US
  8. Stój Katarzyna                   US
  9. Szczepańska Anna              ZUT

10.Kalczyńska Urszula             ASz

11.Szumska Magda                 ZUT

       

 

SLALOM GIGANT KOBIET

 

  1. Wiązowata Roma               US
  2. Modlińska Katarzyna   PUM
  3. Śmierzchalska Iga      ZUT
  4. Bukała Julia               ZUT
  5. Olejnik Karolina         US
  6. Pańczuk Karolina                AM
  7. Stój Katarzyna           US
  8. Kalczyńska Urszula     A Sz
  9. Szumska Magda         ZUT

10. Szczepańska Anna     ZUT

 

          Orszulik Katarzyna     DNF

 

KOMBINACJA ALPEJSKA KOBIET

1.    Wiszowata Roma                US

2.    Modlinska Katarzyna   PUM

3.    Śmierzchalska Iga      ZUT

4.    Olejnik Karolina          US

5.    Pańczuk Karolina                AM

6.    Bukała Julia               ZUT

7.    Stój Katarzyna           US

8.    Kalczyńska Urszula     ASz

9.    Szumska Mgda           ZUT

10.Szczepańska Anna      ZUT

SLALOM MĘŻCZYZN

 

  1. Mielnik Michał                     PUM
  2. Kaczorowski Damian           ZUT
  3. Wesołowski Aleksander               PUM
  4. Starosielec Miron                        US
  5. Wasiukiewicz Filip              ZUT
  6. Olejnik Rafał                      US
  7. Zając Jędrzej                     ZUT
  8. Stelmakh Mykola                PUM
  9. Kuzon Rafał                       PUM

19.Iwaniura Grzegorz              ZUT

11.Zieliński Filip                     ZUT

12.Kalczyński Leszek              US

Blank Janusz     DNF

Weber Maciej    DNF

 

SLALOM GIGANT MĘŻCZYZN

 

  1. Mielnik Michał                     PUM
  2. Weber Maciej                     AM
  3. Iwaniura Grzegorz              ZUT
  4. Wesołowski Aleksander       PUM
  5. Kaczorowski Damian           ZUT
  6. Zając Jędrzej                     ZUT
  7. Stelmakh Mykola                PUM
  8. Starosielec Miron                        US
  9. Zieliński Filip                     ZUT

10.Kuzon Rafał                       PUM

11.Blank Janusz                     US

12.Olejnik Rafał                      US

13.Wasiuikiewicz Filip             ZUT

14.Kalczyński Leszek              US

                 

KOMBINACJA ALPEJSKA MĘŻCZYZN

 

1.    Mielnik Michał                    PUM

2.    Kaczorowski Damian           ZUT

3.    Wesołowski Aleksander               PUM

4.    Starosielec Miron                        US

5.    Zając Jędrzej                     ZUT

6.    Stelmakh Mykola                PUM

7.    Kuzon Rafał                       PUM

8.    Iwaniura Grzegorz              ZUT

9.    Olejnik Rafał                      US

10. Wasiukiewicz Filip             ZUT

11. Zieliński Filip                    ZUT

12. Kalczyński Leszek             US

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KOBIET

 

1.      UNIWERSYTET SZCZCZECIŃSKI

2.      ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY

  1. POMORSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

4.      AKADEMIA MORSKA

  1. AKADEMIA SZTUKI

 

  KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MĘŻCZYZN

 

1.      POMORSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

2.      ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY

3.      UNIWERSYTET SZCZCZECIŃSKI

4.      AKADEMIA MORSKA

 

                                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA

WOJEWÓDZTWA  ZACHODNIOPOMORSKIEGO

W SNOWBOARDZIE

SZPINDLEROWY MŁYN 06 - 09 marca 2016r.

 

 

 

SNOWBOARD KOBIET

 

  1. Serba Aleksandra        US
  2. Bukała Julia               ZUT
  3. Olejnik Karolina          US
  4. Stój Katarzyna           US
  5. Płatek Weronika          ZUT

 

SNOWBOARD MĘŻCZYZN

 

  1. Lewandowski Marcin    US
  2. Frączak Piotr              ZUT
  3. Nadziejko Jakub                 AM
  4. Olejnik Rafał              US
  5. Koziarek Piotr            AM
  6. Tomaszewski Jakub    ZUT
  7. Jasinowski Marcin       AM
  8. Blank Janusz              US

 

 

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KOBIET

 

1.      UNIWERSYTET SZCZCZECIŃSKI

2.      ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY

 

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MĘŻCZYZN      

 

1.      UNIWERSYTET SZCZCZECIŃSKI

2.      AKADEMIA MORSKA

ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY