Tradycyjnie już jak co roku tak i w tym, pogoda nie rozpieszczała naszych lekkoatletów.

W chłodzie i przy padającym deszczu 14 maja 2015r. w czwartek na stadionie lekkoatletycznym

odbyły się Akademickie Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Lekkoatletyce.

Komunikat końcowy poniżej.

KOMUNIKAT KOŃCOWY

MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

 W LEKKOATLETYCE

SZCZECIN 14 maja 2015r.

 

 

SKOK W DAL mężczyzn

 

  1. Bogdanowicz Michał               ZUT
  2. Przybylski Tomasz                   PUM
  3. Wojtas Sebastian                     US
  4. Hałaburda Roman                   AM
  5. Szmyt Adrian                           US
  6. Wrzeszcz Mateusz                   AM
  7. Kołata Jarosław                      US
  8. Stępień Damian                       US

 

SKOK W DAL kobiet

 

  1. Sławińska Sonia                      US
  2. Abraniuk Małgorzata               PUM
  3. Kieliszek Natalia                     ZUT
  4. Rosińska Katarzyna                 PUM
  5. Sykała Alicja                           US
  6. Hojczyk Aleksandra                US
  7. Bugaj Agata                            US
  8. Brodacka Sandra                    US
  9. Solecka Hanna                        US
  10. Haracewiat Monika                 US      

 

PCHNIĘCIE KULĄ kobiet

 

  1. Wysocka Małgorzata               US
  2. Górnak Jolanta                        ZUT
  3. Jakóbiak Manuela                   US
  4. Ignaczak Aleksandra               PUM
  5. Kaczmarek Paulina                  US
  6. Regilewicz Ewa                       US
  7. Malek Adrianna                       US
  8. Kowalczuk Dajana                  US

 

Łachut Aleksandra                   US

Smolarek Aleksandra               US

Orzechowska Julia                   US

Zajdel Emilia                            US

 

PCHNIĘCIE KULĄ mężczyzn

 

  1. Mrozik Andrzej                       ZUT
  2. Saków Mateusz                      ZUT
  3. Strakowski Robert                  US
  4. Król Daniel                             US
  5. Godzieliński Grzegorz  ZUT
  6. Gontarz Przemysław                ZUT
  7. Gorra Daniel                           US
  8. Stachura Piotr                         US

 

Kościelski Damian                   US

Vogt Samuel                            US

            Sowa Mateusz                         US

            Małowiejski Gracjan                US

            Rot Kacper                             US

            Lewandowski Łukasz              US

            Zajączkowski Tomasz  US

            Szczurowski Michał                 US

            Grol Robert                             US

 

DNS    Jasiński Przemysław                            US

Grzegorowski Jarosław                       US

 

BIEG  400m  mężczyzn

 

  1. Literski Kamil Artur                             US
  2. Grządziela Wojciech Krzysztof            US
  3. Maciej Michro                        US

 

Karwowski Adam                               ZUT

Marszałek Karol                                 US

Świniarski Alan Kornel            US

Bitel Piotr                                            US

Gołąb Dawid                                       US

Mazan Bartłomiej                                US

Wasikowski Adrian Michał                  US

Karwowski Alex                                 ZUT

 

DNS    Gordon Radosław                               AM

 

BIEG  400m kobiet

 

  1. Romej Justyna                         AM
  2. Rosińska Katarzyna                            PUM
  3. Abramczyk Urszula                             PUM
  4. Poniatowska Małgorzata                     ZUT

 

RZUT OSZCZEPEM kobiet

 

  1. Dudkowska Roksana                          US
  2. Stefańska Aleksandra                          ZUT
  3. Zdeb Magdalena                                 AM
  4. Szynaka Marika                                  US
  5. Regilewicz Ewa                                   US
  6. Piasecka Angelika                               US

 

 

 

RZUT OSZCZEPEM            mężczyzn

 

  1. Astramowicz Mariusz              US
  2. Saków Mateusz                                  ZUT
  3. Michalski Damian                                US
  4. Warachowski Bartłomiej                     US
  5. Wypart Daniel                                     US
  6. Pestka Paweł                                      US

 

Oluk Aleksander                                 US

            Kościelski Damian

 

BIEG  800m kobiet

 

  1. Jakóbiak Manuela                               US
  2. Ignaczak Aleksandra                           PUM
  3. Kaczmarek Paulina                             US
  4. Nowak Katarzyna                               ZUT
  5. Wdówka Sandra                                 ZUT

 

BIEG  1500m mężczyzn

 

  1. Biernacki Remigiusz Gerard                 US
  2. Kolański Sebastian                              ZUT
  3. Szymczak Kamil

 

Stępień Damian Krzysztof                   US

 

SZTAFETA   4 x 100m kobiet

 

1.      Pomorski Uniwersytet Medyczny

Abraniuk Małgorzata

Rosińska Katarzyna

Ignaczak Aleksandra

Małas Malwina

 

2.      Uniwersytet Szczeciński

Piasecka Angelika

Antkowiak Justyna

Klemenska Dorota

Winter Joanna

 

SZTAFETA   4 x 100m mężczyzn

 

1.      Uniwersytet Szczeciński I

Szymanowicz Kamil

Vogt Samuel

Wojciechowski Jakub

Jasiński Przemysław

 

 

 

       2. Uniwersytet Szczecinski II

                        Biernacki Remigiusz

                        Mazan Bartłomiej

                        Marszałek Karol

                        Lewandowski Piotr

 

       3. Uniwersytet Szczeciński III

                  Astranowicz Mariusz

                  Gałosz Łukasz

                  Szczerba Maciej

                  Warochowski Bartosz

 

BIEG 100m kobiet

 

1.      Małas Malwina                             PUM   - Finał

2.      Koczan Monika                            US       - Finał

3.      Abraniuk Małgorzata                     PUM   - Finał

4.      Fabiańczyk Sylwia            AM      - Finał

5.      Piasecka Angelika            US       - Finał

6.      Serafin Natalia                              US       - Finał

7.      Jakóbiak Manuela             US       - Finał

8.      Szymczewska Sara                       US       - Finał

 

Sykuła Alicja                                 US

Sosnowska Daria                          US

Jasińska Monika Klaudia              US

Tołoczko Sylwia                           US

Wańkowska Martyna                    US

Szyflitowska Małgorzata               US

Kołodziejczyk Marta                    US

Niewiadowska Natalia                  US

Wieczorek Anna                           US

Witkowska Ewa                           US

 

BIEG 100m mężczyzn

 

1. Stośkiewicz Dominik                       US       - Finał

                        2. Wrzeszcz Mateusz                           AM      - Finał

                        3. Jasiński Przemysław             US       - Finał

                        4. Humiennik Emanuel             US       - Finał

                        5. Adamów Bartosz                             US       - Finał

                        6. Lewandowski Piotr                         US       - Finał

                        7. Karwowski Adam                           ZUT     - Finał

                        8. Jaworski Mariusz                            US       - Finał

 

                            Priefer Adrian                                  US

                            Szymonowicz Kamil            US

                            Wolanin Łukasz                               US

                            Wojtas Sebastian Patryk                  US

                            Nagórski Piotr                                 US

                            Simiński Robert                               US

                            Gajdel Sylwester                             US

                            Gordon Radosław                           AM

                            Grzebielucha Michał            US

                            Grzegorowski Jarosław                   US

                            Cerozy Jakub                                  US

                            Szynkowski Damian            US

                            Wojciechowski Jakub                      US

                            Kaczor Jarosław                             US

                            Rochowicz Grzegorz                       US

    Tobaka Łukasz                               US

    Howyluk Norbert                            US

                            Ciszanowski Igor                             US

 

 

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA

 

 

 

I miejsce

                        UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI

 

II miejsce

                        ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY

 

III miejsxce

                        POMORSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

 

IV miejsce

                        AKADEMIA MORSKA W SZCZECINIE