W dniu 08 października 2014r. odbyła się I runda Pucharu Szczecina na ergometrze wioślarskim.

Tym razem uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów mieli możliwość ścigania się na przystani wioślarskiej.

Udział wzięło 206 uczniów szczecińskich szkół.

Zwycięzcom gratulujemy wyników.

 

 

Międzyszkolne zawody na ergometrze wioślarskim                                        
   Puchar Szczecina w wioślarstwie halowym.                                        
    I edycja  -  08.10.2014                                              
Zawody odbyły się na przystani wioślarskiej AZS Szczecin. Udział wzieło 206 uczniów szczecińskich szkół.                                   
Organizator: AZS Szczecin, MOS.                                              
                                                   
                                                   
szkoły podstawowe 500m   Dziewczęta Szkoły Podstawowe 500m I klasa gimnazjum r.2000 1000m II klasa gimnazjum r.99 1000m III klasa  gimnazjum r.98 1000m                    
  miejsce   czas                                            
  1 Haladuda Kacper SP 51 01:51.7 1 Prusik Kamila SP 51 01:52.4 1 PODZIAWA DAWID G11  03:45.4 1 Maksymiuk Maks G11 03:35.8 1 Frymus  Jakub G12 03:22.5                    
  2 Golubinski Wojciech SP 48 01:55.4 2 Halawczak Marcelina SP 51 01:58.4 2 Leda Filip GM11 03:46.1 2 SAMEK MATEUSZ G10 03:36.7 2 PIEKARCZYK KACPER G34 03:24.1                    
  3 Gawron Maks SP42 01:55.5 3 Walkowiak Gabriela SP51 01:59.2 3 TYMCIOW JAKUB G34 03:46.8 3 NAWROT DOMINIK G14 03:38.3 3 ROZANSKI PATRYK G34 03:26.5                    
  3 WAWRZYNIAK ALEKSANDER SP16 01:55.5 4 Krzak Oliwia SP42 01:59.7 4 Nogaj Maks GM11 03:46.9 4 DRAZEK DAMIAN G10 03:39.4 4 KORZENIOWSKI JAKUB G10 03:26.7                    
  5 Warzynski Robert SP16 01:56.9 5 Michalak Anna SP 51 02:02.1 5 Mierzowiec MATEUSZ G10 03:53.9 5 KEDZIERSKI OLAF G42 03:43.2 5 Loran Nermend Gkat 03:29.5                    
  6 Szczepanski Michal SP16 01:57.9 6 Sroda Dominika SP 51 02:04.9 6 Sroslak Bartosz G12 03:57.4 6 Marcin Grzeszczak GKat 03:44.5 6 Kacper Wronowski Gkat 03:30.4                    
  7 Jankowski Lukasz SP16 01:59.7 7 Piotrowska Martyna SP 47 02:09.5 7 WYSOCKI MICHAL G10 03:57.4 7 Kajetan Wojciechowski Gkat 03:48.7 7 WOZIWODZKI MARCEL GSAL 03:30.9                    
  8 Fafarek Radoslaw SP16 02:00.9 8 Hinc Natalia SP 47 02:10.0 8 PODOLSKI DORIAN G10 03:57.5 8 Borkowski Michal GSal 03:49.0 8 Haluszczak Bartek G 9 03:31.5                    
  9 Majdanski Wiktor SP 51 02:02.3 9 Gryciuk Kinga SP 51 02:10.6 9 SIERGIEJ BARTOSZ G10 03:59.2 9 KUSZ KACPER G43 03:50.1 9 LEJMAN TYMOTEUSZ G10 03:32.0                    
  10 Romanowicz Dawid SP 48 02:03.4 10 Cajzner Magdalena SP 51 02:13.7 10 Lenczewski Mateusz GM11 04:01.0 10 Krutow Michal Gsal 03:52.7 10 SUDNIK OSKAR G8 03:36.0                    
  11 Blank Aleksander SP 51 02:03.9 11 Budzisz Nikola SP42 02:16.6 11 Antoni Wardzinski Gkat 04:01.4 11 RUDUS SZYMON G42 03:54.7 11 URBANSKI DAMIAN G14 03:36.1                    
  12 Szyszko Maciej SP 48 02:05.4 12 Hertel Dominika SP42 02:19.1 12 Szymon Pawlowski Gkat 04:02.1 12 POSTROZNY MICHAL G14 03:54.7 12 NOGAJ RADOSLAW G34 03:36.7                    
  13 Mielczarek Kamil SP14 02:06.5 13 Pawlak Justyna SP42 02:19.7 13 Maciej Skowronski Gkat 04:03.1 13 Krzysztof Wilk Gkat 03:55.7 13 ARSOBA PIOTR G10 03:38.1                    
  14 Bogdanowicz Mikolaj SP 14 02:07.2 14 Maruszczak Hania SP 47 02:22.5 14 DZIEWULSKI MACIEJ G34 04:07.0 14 GONCZEWSKI FILIP G10 03:55.7 14 Jakub Wiatrak Gkat 03:38.7                    
  15 Zielinski Wiktor SP 14 02:09.0 15 Foksinska Martyna SP 51 02:23.4 15 SMIESZAK JAROL G10 04:10.7 15 Zawadzki KONRAD Gsal 03:56.5 15 BUCA ADAM G10 03:39.5                    
  16 Truszkowski Kacper SP 51 02:09.1 16 Kopczynska Karina SP 51 02:25.9 16 MALICKI ADAM G34 04:11.7 16 Korwin-Piotrowski Szymon G20 03:57.4 16 RADTKE ERYK G34 03:42.1                    
  17 Jedraszko Bartosz SP 51 02:09.5 17 Ratajczak Izabella SP 42 02:27.0 17 Baczosa Bartosz G12 04:12.1 17 BOJARONIEC OSKAR G14 03:58.2 17 WOLFF FILIP G43 03:43.2                    
  18 Stefanski Adrian SP 48 02:10.3 18 Michalak Wiktoria SP47 02:31.2 18 KASPRZYK MACIEJ G10 04:12.4 18 Stefanowski Piotr Gsal 03:58.3 18 SZYCH BARTEK G14 03:44.0                    
  19 Strzalkowski Sebastian SP42 02:11.4 19 Wlodarczyk Wiktoria SP 47 02:36.4 19 CHRUSZCZ WITOLD G10 04:12.7 19 JANICKI WOJCIECH GKAT 04:00.7 19 ANTOSZKIEWICZ PAWEL G43 03:46.5                    
  20 Malski Aleks SP16 02:13.2 20 Janicka Wiktoria SP 47 02:38.7 20 Baczalski Jakub Gkat 04:14.3 20 GAWRILOW MAURYCY G10 04:00.8 20 KROLEWSKI PAWEL G10 03:47.3                    
  21 Skarzynski Jakub SP42 02:15.0 21 Wilk Weronika SP 51 02:45.1 21 ZAKRZEWSKI JAN G10 04:14.9 21 ZALEWSKI GRZEGORZ G10 04:03.2 21 Krzysztof Bieniek GKat 03:47.4                    
  22 Terlecki Igor SP42 02:15.5       22 Antoni Lach Gkat 04:16.4 22 KOSINSKI MARCEL G14 04:04.3 22 Rajmund Stolarczyk Gkat 03:47.5                    
  23 Musial Mateusz SP42 02:16.4       23 Kacper Modrak Gkat 04:17.1 23 MARCYNIUK MICHAL G34 04:04.3 23 KOTFICA MATEUSZ G43 03:49.3                    
  24 Kwasigroch Michal SP 51 02:16.4       24 PRUSIEWICZ KACPER G8 04:19.2 24 RYDEL SEBASTIAN G8 04:07.7 24 SMOLARCZYK PAWEL G43 03:49.4                    
  25 Rogowski Marcin SP42 02:16.7       25 BRZEZINSKI JAKUB G34 04:21.0 25 Swiatek Lukasz Gsal 04:09.0 25 SIUDY RAFAL G43 03:50.4                    
  26 RYMARZ BARTOSZ SP16 02:17.7       26 Bednarz Andrzej G12 04:21.3 26 Wancerz Szymon G10 04:09.9 26 ORECKI LUKASZ G34 03:55.5                    
  27 Kusa Filip SP 51 02:17.7       27 Lubczonek Igor G1 04:21.8 27 Zimon Jakub Gsal 04:10.2 27 GRANAT KAROL G34 03:55.6                    
  28 SKRZYPKOWIAK KAMIL SP16 02:18.4       28 Leszczynski Mikolaj G12 04:24.2 28 BLASZKIEWICZ FRANCISZEK GKAT 04:10.3 28 Michal Skraburski Gkat 03:55.9                    
  29 Wardek Michal SP14 02:18.8       29 SLAWIANOWSKI MACIEJ G10 04:25.1 29 Czaplicki Kamil Gsal 04:10.5 29 PLOCHA ROBERT G34 03:57.9                    
  30 PRABUCKI MARCIN SP16 02:19.4       30 Makowski Mateusz G12 04:26.7 30 BOGDZINSKI JAKUB GSAL 04:12.5 30 KOWNACKI JAKUB G8 03:58.0                    
  31 Rabiza Wojciech SP 51 02:19.9       31 JENDRZEJEWSKI MILOSZ G34 04:31.7 31 KUCHARCZYK ALAN G43 04:13.5 31 GRZADZIELA PRZEMEK G43 03:59.0                    
  32 Lipiejko Dawid SP16 02:21.8       32 BERLINSKI JAKUB G34 04:32.7 32 LIS KAROL G8 04:14.2 32 GRABARCZYK PATRYK G43 03:59.2                    
  33 PUC OSKAR SP16 02:22.7       33 Pilak Wiktor G12 04:33.7 33 SZYMKOWIAK MIKOLAJ GSAL 04:14.8 33 CYRANOWICZ PIOTR G34 03:59.3                    
  34 Ostaszewski Konrad SP42 02:26.2       34 GRZYBEK ERYK G8 04:36.4 34 GRZYWACZ ADRIAN G34 04:15.1 34 TOWARZYNSKIN ADAM G43 04:00.9                    
  35 Gorny Aleks SP14 02:26.8       35 JURKOWSKI KAROL G34 04:38.4 35 LUBAWY PIOTR G14 04:15.4 35 SZYMBORSKI MARCEL G34 04:01.2                    
  36 Lekki Alan SP16 02:27.2       36 SIELECKI PATRYK G34 04:38.7 36 MATECKI ADRIAN GKAT 04:20.0 36 KUCHARSKI ALEKSANDER G43 04:02.4                    
  37 Tuziemski Przemyslaw SP14 02:29.9       37 SNIEZKO KACPER G34 04:44.7 37 LUKAWSKI MATEUSZ G43 04:21.8 37 NAWROCKI KAMIL G8 04:02.5                    
  38 Jakubowski Patryk SP16 02:32.0       38 KARLOWSKI MATEUSZ G34 04:48.0 38 SZEMIONEK NORBERT G34 04:21.9 38 WYTRYKUS BARTOSZ GSAL 04:02.6                    
  39 Petrykowski Jakub SP 48 02:33.6       39 KRAKOWIAK MATEUSZG G34 04:50.5 39 SZYLLER PRZEMYSLAW G34 04:22.1 39 GLOGOWSKI FILIP G43 04:03.2                    
  40 Latusek Piotr SP14 02:39.2       40 STRZEBONSKI OLIWER G34 04:56.4 40 STANKIEWICZ SEBASTIAN G34 04:23.3 40 PRZYBYSZEWSKI MICHAL GSAL 04:04.0                    
  41 Nowak Szymon  SP16 02:48.8       41 RAKOWSKI MARCIN G34 04:59.8 41 KROL KACPER G43 04:27.6 41 KRAKOWSKI KRYSTIAN G14 04:04.7                    
              42 PASLAWSKI FILIP G34 05:24.8 42 Rudzinski Michal Gsal 04:31.1 42 KRYSKIEWICZ ROBERT G8 04:04.8                    
                    43 WOLOSZCZYNSKI MICHAL G43 04:31.2 43 KOWALEWSKI BOGDAN G14 04:08.4                    
                    44 MARCZEWSKI MACIEJ G43 04:37.9 44 JECHOREK WOJCIECH G10 04:10.9                    
        41           45 FEDORENKO ADRIAN G43 04:38.8 45 PRAJS FILIP G10 04:12.4                    
        21           46 SEJBUK FILIP GSAL 04:40.1 46 DANILOWICZ IGOR G10 04:12.9                    
        42           47 WALKIEWICZ JAKUB G43 05:05.5 47 GRES Bartlomiej G34 04:16.1                    
        49           48 JASIAK PIOTR G43 05:30.7 48 SZAWERDA MARCIN G34 04:17.1                    
        53           49 STAGLINSKI RADOSLAW G43 05:42.9 49 KOZLOWSKI MIKOLAJ G14 04:17.5                    
        206                 50 HUBKIEWICZ JAKUB G10 04:19.3                    
                          51 Dorozynski Jakub  G12 04:23.4                    
                          52 MATUSZ MACIEJ G34 04:32.5                    
                          53 CHMIEL DOMINIK GSAL 04:42.7